توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان روستاهای مراغه از طرف بنیاد برکت

مراغه - ایرنا - مسوول گروه آسمان شهید سلیمانی معاونت اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت مراغه گفت: ۲۰۰ بسته معیشتی هر کدام به ارزش بیش از ۳۰۰ هزار تومان در بین نیازمندان روستاهای منطقه مردق چای مراغه از سوی گروه آسمان شهید سلیمانی روستای داش آتان زیر نظر معاونت اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت شهرستان توزیع شد.

حجت الاسلام اکبر برقی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه خدمت به مردم در این روزها در حوزه های مختلف در اولویت مجموعه بوده و این بنیاد در این راستا به وظایف خود عمل می‌کند، گفت: این مجموعه همچنین با گروههای دیگر جهادی فعال در شهرستان در تامین و توزیع بیش از هزار بسته حمایتی به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون تومان در اعیاد شعبانیه به خصوص نیمه شعبان همکاری داشته است.
وی افزود: ضدعفونی بیش از ۱۰ روستا با بیش از ۱۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده با همکاری گروه جهادی شهید دهقان از دیگر اقدامات انجام شده است.
حجت الاسلام برقی گفت: همچنین این مجموعه در طرحی با عنوان احسان مومنانه و در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری بیش از یکصد بسته بهداشتی و مبالغ نقدی با همکاری گروه جهادی شهید دهقان در بین کارگران نیازمند توزیع می کند.
وی گفت: گروه اشتغالزایی بنیاد برکت با برنامه ریزی ها دقیق و اجرایی به دنبال اشتغالزایی در روستاهای شهرستان است و در این خصوص اقدامات خوبی انجام شده که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.
وی گفت: بنیاد برکت از طرح های اشتغالزایی و جوانان فعال در روستاهای شهرستان حمایت می کند.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =