آغاز رزمایش بخشش ایرانیان با توزیع ۴۰۰ بسته غذایی در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- رزمایش بخشش ایرانیان در خراسان شمالی با توزیع ۴۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان غیر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در آستانه ماه مبارک رمضان به‌صورت عملیاتی آغاز شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی روز جمعه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای رزمایش کمک مؤمنانه برای رسیدگی به امور معیشتی نیازمندان آسیب‌دیده از بیماری کرونا که دچار عقب‌افتادگی مالی شده‌اند، افزود: ارزش این بسته های غذایی بیش از ۴۰۰ میلیون ریال است که به همت خیران این استان بین نیازمندان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: رزمایش ملی بخشش ایرانیان از طرح‌های ویژه ماه مبارک رمضان است که با تعامل موسسات خیریه، مراکز نیکوکاری کمیته امداد و تشکل‌های جهادی و دستگاه‌های عضو انجام می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی با اشاره به تهیه و طبخ غذا برای خانواده‌های نیازمند نیز گفت: در قالب این پویش در هر شهرستان حداقل یک مرکز اطعام مهدوی به برکت نام حضرت بقیه‌الله (عج) اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بر عهده دارد که امیدواریم با حرکت خودجوش مردم در پیوستن به این پویش شاهد افزایش میزان پخت غذا و توزیع آن بین مردم باشیم.

وی بابیان اینکه شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰ آماده دریافت مشارکت‌های مردمی است، گفت: هم‌وطنان می‌توانند از طریق کد دستوری #۰۵۸*۸۸۷۷* در این کار خیر مشارکت داشته باشند.

هم‌اکنون بیش از ۵۴ هزار خانوار  خراسان شمالی با جمعیت بیش از ۱۰۱ هزار نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند.

خراسان شمالی ۸۶۳ هزار نفر جمعیت دارد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =