۲۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۱۸
کد خبرنگار: 2164
کد خبر: 83754148
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری ۲ سارق در آستارا

آستارا - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی آستارا از دستگیری سارق تاسیسات و تجهیزات ساختمان‌های نیمه‌کاره با ۶ فقره سابقه سرقت و یک جوان ۱۸ ساله کیف‌قاپ خبر داد.

سرهنگ محمد نمازی روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره در آستارا، امروز مأموران پلیس آگاهی سارق ۳۴ ساله را شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم در بازجویی در مرکز پلیس آگاهی به ۶ فقره سرقت در آستارا اعتراف کرد و اغلب، خالی بودن ساختمان های نیمه کاره زمینه سرقت را فراهم می آورد.

فرمانده انتظامی آستارا از شهروندان خواست از خالی گذاشتن ساختمان های نیمه کاره خودداری و به ورودی ساختمان از پارکینگ یا زیرزمین، قفل ایمنی و بر بالای دیوارها حفاظ نصب کنند.

نمازی ادامه داد: در پی وقوع چند فقره کیف قاپی در شهرستان آستارا بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و روز گذشته متهم شناسایی و با هماهنگی قضایی در منزل پدرش دستگیر شد.

وی بیان کرد: شیوه کار این فرد متخلف، کیف قاپی از بانوان در نقاط خلوت شهر در حین حرکت با موتورسیکلت بود و متهمان هر دو پرونده سرقت تاسیسات ساختمانی و کیف قاپی به دادگاه معرفی شدند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =