پوشش بیش از پنج هزار خانواده همدانی در رزمایش کمک مومنانه

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: پنج هزار و ۴۰۰ خانواده نیازمند همدانی در قالب رزمایش «همت جوانانه کمک مومنانه» زیر پوشش حمایتی قرار گرفتند.

محسن جهانشیر روز جمعه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه همدان اظهار داشت: این ستاد به همت مجمع جوانان استان ایجاد شده و با مشارکت سازمان های مردم نهاد جوانان استان و مردم خیر در راستای تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب در کمک مومنانه و عادلانه به نیازمندان فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی افزود: در راستای تحقق عدالت و تمرکز در اجرای اهداف رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه، در هر شهرستان یک سمن معین انتخاب و اقدام های خود را هماهنگ و متمرکز با سمن معین و ستاد استانی رزمایش انجام خواهند داد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان یادآور شد: با همت مجمع جوانان، سمن های جوانان، خیران و پشتوانه مردمی و اجتماعی در راستای تحقق اهداف رزمایش، فرامین رهبر معظم انقلاب و ستاد ملی مقابله با کرونا گام بر می داریم.

وی اضافه کرد: همزمان با شیوع ویروس کرونا گروه های فعال جوانان در سمن ها، بسیج، گروه های مردمی، ورزشی و سایر بخش ها در جهت کمک به دولت، مردم و کاهش فراگیری این بیماری، در قالب های مختلف همچون تولید ماسک و نیازهای مهم بهداشتی اقدام کرده اند.

 همدان دارای بیش از یکصد سمن جوان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =