کارآمدی ارتش مرهون تکیه بر توان داخلی است

سبزوار- ایرنا- نماینده نیروی زمینی ارتش در شهرستان سبزوار با گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز کارآمدی و پیشرفت‌های دفاعی ارتش در بین نیروهای مسلح منطقه و جهان مرهون تکیه بر توان داخلی است.

ستوان دوم محمد معینی نسب روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران با به کارگیری پیشرفته‌ترین ابزار و بهره‌گیری از دانش روز دنیا توانسته در زمینه تولیدات نظامی به اقتداری بزرگ دست یابد.
وی اضافه کرد: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سربلندی و افتخار به عنوان ارتشی مردمی، مکتبی، سرافراز و متکی بر تجارب گران بهای دفاع مقدس و دستاوردهای آن، روز به روز بیشتر در جهان می‌درخشد.
نماینده نیروی زمینی ارتش در شهرستان سبزوار گفت: امروز که جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی پرشتاب در مسیر فتح قله‌های رفیع پیشرفت و آبادانی در حرکت است نقش ارتش در این عرصه کاملا بارز است و غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران، دوشادوش و همگام با دیگر نیروهای مسلح در خط مقدم این حرکت رو به جلو و متعالی قرار دارند.
معینی نسب افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی با وفاداری مثال‌زدنی به انقلاب و نظام مقدس اسلامی، دفاع از کیان و مرزهای آبی و خاکی کشور در برابر تهدیدات بیگانگان را سرلوحه ماموریت‌های خود قرار داد و در این راه هزاران شهید، جانباز و ایثارگر تقدیم انقلاب کرده است.  
شهرستان سبزوار در ۲۳۷ کیلومتری غرب مشهد بیش از ۴۱۰ شهید ارتشی دارد.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha