۲۹ فروردین ۱۳۹۹، ۰:۴۰
کد خبر: 83753789
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

انبار احتکاری دستکش لاتکس در جنوب پایتخت پلمب شد

۲۹ فروردین ۱۳۹۹، ۰:۴۰
کد خبر: 83753789
انبار احتکاری دستکش لاتکس در جنوب پایتخت پلمب شد

تهران- ایرنا- رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: بیش از ۲۳۰ هزار دستکش لاتکس در یکی از انبارهای محدوده کهریزک به ارزش چهار میلیارد ریال کشف و پلمب شد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ بهنام ایرانمنش در این باره اظهار داشت: روز گذشته ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت در رصد های اطلاعاتی متوجه شدند، فردی در حوالی کهریزک انباری را اجاره کرده است و مقدار فراوانی از دستکش های لاتکس و یک بار مصرف در این انباری جمع آوری کرده تا در فرصت مناسب با قیمت های غیرواقعی آنها را روانه بازار کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مالک اموال شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد، افزود: روز گذشته بیست و هفتم فروردین ماه با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران پایگاه یکم به محل انباری اعزام و موفق شدند مالک اموال را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

ایرانمنش اضافه کرد: در بازرسی از داخل انباری ۲۰۰ هزار عدد دستکش لاتکس و ۳۰ هزار عدد دستکش جراحی کشف و انبار موصوف با دستور قضائی پلمب شد.

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را حدود ۴ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha