۲۸ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۱
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83753344
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آخرین فرصت ثبت نام فعالان حوزه اقتصادی ورزش در سامانه وزارت بهداشت

اهواز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: فعالان حوزه اقتصادی ورزش فقط تا ساعت ۲۴ امشب (۲۸ فروردین) زمان دارند در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت نام کنند.

افشین حیدری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی جامعه پزشکی استان خوزستان افزود: جامعه ورزش استان به ویژه باشگاه داران نیز با تعطیلی اماکن ورزشی به قطع زنجیره بیماری کمک کردند که جای قدردانی دارد.

وی گفت: با توجه به دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا و وزارت بهداشت، سامانه خوداظهاری تحت عنوان salamat.gov.ir برای تمامی صنوف راه اندازی شده و لازم است تمامی فعالان حوزه اقتصادی ورزش به ویژه باشگاه داران در این سامانه ثبت نام کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با قدردانی از تمام فعالان حوزه اقتصادی ورزش بدلیل تعطیل کردن باشگاه‌ها، سالن‌های ورزشی و استخرها برای حفظ سلامت مردم از آنها  خواست در این سامانه ثبت نام کنند تا با رعایت نکات لازم، بتوانند فعالیت خود را ادامه دهند.

وی با بیان اینکه کسانی که اقدام به ثبت نام در این سامانه نکنند بطور قطع مجوز بازگشایی نخواهند گرفت، افزود: کار نظارت بر باشگاه‌ها، اماکن ورزشی و استخرها به صورت دائمی انجام می‌شود لذا خواهشمندم هر چه زودتر در این سامانه ثبت نام کنند.

 ویروس کرونا یا « کووید ۱۹»  اواسط ماه دسامبر (۲۴ آذر) در شهر ووهان واقع در مرکز چین گزارش شد ابتدا از این بیماری به عنوان ذات الریه نام برده می‌شد اما کمیسیون ملی بهداشت چین در ۳۰ دسامبر سال ۲۰۱۹ (۹ دی ماه ۹۸) به صورت رسمی شیوع این ویروس را در چین اعلام کرد.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =