سارقان منزل و مغازه عابدزاده دستگیر شدند

تهران تهران- ایرنا- رییس کل دادگستری استان مازندران با اعلام خبر دستگیری سارقان منزل و مغازه دروازه بان اسبق تیم ملی گفت:سارقان جزو زندانیان در حال مرخصی در بخشنامه رئیس قوه قضائیه نبودند.

به گزارش روز پنجشنبه مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین اکبری افزود: چهار سارق‌ که اقدام به سرقت از منزل دروازه بان اسبق تیم ملی کرده بودند در شهرستان کلاردشت به همراه برخی از اموال مسروقه با دستور ویژه دادستان عباس آباد و نیروی انتظامی دستگیر شدند و در خصوص سرقت از رستوران وی، سارق در سلمانشهر به همراه اموال مسروقه دستگیر و اموال مکشوفه تحویل مالباخته شده است.

وی با اشاره به اظهارات اخیر احمد رضا عابدزاده دروازه بان اسبق تیم ملی درباره سرقت از منزل و مغازه ایشان در شهرستان عباس آباد توسط برخی از سارقان سابقه دار و انتقاد از قوه قضائیه به جهت اعطای مرخصی به این سارقان، اظهار داشت: با بررسی انجام گرفته سوابق سارقان توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد، هیچکدام از متهمان دستگیر شده از زندانیان در حال مرخصی یا آزاد شده در بخشنامه رییس قوه قضاییه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نبوده اند.

اکبری اضافه کرد: بر خلاف برخی اظهارنظرها اعطای مرخصی به زندانیان تاثیری در افزایش سرقت ها نداشته است و اصولا بر اساس بخشنامه رییس قوه قضائیه زندانیانی که حضورشان در جامعه مخاطره امیز بوده است اصلا به مرخصی نیامده اند.

 رییس کل دادگستری استان مازندران با اشاره به برخی اظهار نظرها در مورد اعطای مرخصی به زندانیان اعلام کرد: اعطای مرخصی به زندانیان برخلاف برخی اظهار نظرها تاثیری در افزایش سرقت ها در استان مازندران نداشته است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha