۸۰ بسته غذایی بین نیازمندان اشنویه توزیع شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی اشنویه گفت: ۸۰ سبد مواد غذایی و بهداشتی در طول هفته جاری تاکنون بین نیازمندان و مددجویان زیرپوشش این اداره توزیع شده است.

فخرالدین پنهانی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان، ۴۰ سبد غذایی و محصولات بهداشتی به ارزش ۱۲۰ میلیون ریال توسط نماینده جدید این شهرستان در مجلس شورای اسلامی بین نیازمندان در محلات و مددجویان این شهرستان توزیع شد.

وی‌ افزود: هر سبد مواد غذایی شامل برنج، روغن، قند، چای، ماکارونی، مرغ، رشته سوپ، آبلیمو، رب گوجه فرنگی، ماسک و دیگر اقلام بهداشتی است.

وی گفت: هدف از توزیع این سبدهای غذایی حمایت از اقشار ناتوان و نیازمندان در شرایط فعلی است که حمایت‌ها از مددجویان و نیازمندان باید همچنان ادامه داشته باشد.

رییس اداره بهزیستی اشنویه افزود: ۴۰ بسته غذایی و بهداشتی دیگر نیز به ارزش ۸۰ میلیون ریال توسط این اداره بین نیازمندان و مددجویان این نهاد توزیع شد.

در شهرستان ۷۴ هزار نفری اشنویه، هزار و ۸۰۰ خانوار با جمعیت سه هزار و ۶۰۰ نفر تحت پوشش خدمات حمایتی بهزیستی هستند؛ هزار و ۶۸۰ نفر معلول نیز در این شهرستان وجود دارد که خدمات مختلف توانجویی و توانبخشی از اداره بهزیستی دریافت می‌کنند.

از ابتدای شیوع بیماری کرونا در این شهرستان و تعطیلی بازار و محل کسب و کار مردم بیش از ۷۰۰ بسته غذایی در این شهرستان در بین نیازمندان و خانواده‌های بی‌بضاعت توزیع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =