آیت‌الله مکارم شیرازی رحلت آیت‌الله فیض قمی را تسلیت گفت

قم - ایرنا - آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با صدور پیامی رحلت آیت‌الله مهدی فیض قمی از اساتید حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی این مرجع تقلید، در این پیام آمده است: فقدان اسفناک حضرت آیت‌الله آقای حاج شیخ مهدی فیض قمی(قدس سره) موجب نهایت تأسف گردید؛.

پیام ادامه یافته است: آن عالم فرزانه سالیان طولانی در مسجد امام حسن(ع) قم و اماکن دیگر برنامۀ دینی داشت و مردم از برنامه‌های ایشان استفادۀ فراوان کردند؛ خداوند روح او را با ارواح محمد و آل محمد(علیهم‌السلام) محشور گرداند.

پیام می‌افزاید: این‌جانب به همۀ بازماندگان به‌خصوص به فرزندان آن فقید سعید صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم و صبر و اجر فراوان برای همگان از خداوند مسألت دارم.

مرحوم فیض قمی از اساتید حوزه علمیه قم و امام جماعت مسجد امام حسن عسکری( ع) و فرزند مرحوم محمد میرزای فیض قمی از بزرگان حوزه علمیه قم بود که روز بیست و یکم فروردین‌ماه جاری دارفانی را وداع گفت.

همچنین آیت‌الله مکارم شیرازی در پیامی درگذشت خواهر حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی تولیت آستان مقدس رضوی را تسلیت گفت.

در این پیام خطاب به حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی، آمده است : رحلت همشیرۀ گرامی را به جنابعالی، خانواده و بستگان تسلیت عرض می‌کنم؛ خداوند روح او را با ارواح محمد و آل محمد(علیهم‌السلام) محشور گرداند و به بازماندگان صبر و اجر فراوان عنایت فرماید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =