۷۸ هزار لیتر محلول ضد عفونی در سیستان و بلوچستان توزیع شد

زاهدان- ایرنا- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: ۷۸ هزار لیتر محلول ضد عفونی توسط شرکت‌های پخش و واحدهای تولیدی در این استان تامین، تولید و توزیع شده است.

محمود رضا رحمتیان روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم تامین و توزیع کالاهایی همچون ماسک، دستکش، محلول ضد عفونی و الکل برنامه‌ریزی لازم برای تامین این کالاها از سایر استان‌ها و تولید در داخل این استان البته با تغییر خطوط تولید برخی واحدهای تولیدی انجام شد.

وی افزود: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده بیش‌از ۶۶۰ هزار جفت دستکش لاتکس از طریق شرکت‌های پخش تامین و با نظارت علوم پزشکی توزیع شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: ۱۶۰ هزار عدد انواع ماسک نیز در این مدت تامین و از طریق داروخانه‌ها و مراکز عرضه کالاهای پزشکی توزیع شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه الکل جزو نیازهای واحدهای تولیدی برای تولید محلول ضدعفونی است، ۲۳ هزار لیتر الکل به واحدهای تولیدی سیستان و بلوچستان تحویل و ۷۸ هزار لیتر انواع محلول ضدعفونی در این استان تامین، تولید و توزیع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =