اکبرپور: امیدوارم سرخآبی‌ها در سال ۹۹ خصوصی شوند

تهران- ایرنا- پیشکسوت آبی‌پوشان پایتخت گفت: وزارت ورزش و جوانان عزم جدی برای واگذاری استقلال و پرسپولیس دارد و امیدوارم این وعده بزرگ در سال ۹۹ محقق شود.

«علی‌رضا اکبرپور» امروز (چهارشنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به دیدار و گفت‌وگو با احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال به همراه تعدادی از پیشکسوتان این باشگاه اظهار داشت: پیشکسوتان استقلال همواره حامی تیم محبوب خود بوده و برای‌شان فرقی نمی‌کند چه کسی مدیرعامل باشد و به تنها چیزی که فکر می‌کنند موفقیت و سربلندی استقلال است و از احمد سعادتمند حمایت خواهیم کرد تا او بتواند روزهای خوبی را برای آبی‌پوشان رقم بزند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: از زمانی که من به استقلال آمدم و تا به امروز که ۲۰ سال از آن می‌گذرد، بحث خصوصی‌سازی استقلال مطرح بود اما هیچ وقت عملی نشده است.

اکبرپور تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان عزم جدی برای واگذاری استقلال و پرسپولیس دارد و امیدوارم این وعده بزرگ در سال ۹۹ محقق شود.

وی تاکید کرد: سعادتمند با توجه به این که عضو هیات مدیره باشگاه استقلال بود به طور کامل از بدهی‌های انباشته شده باخبر است و امیدوارم راهکار جدی برای حل مشکلات مالی پیدا کند.

 بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: مدیرعامل جدید استقلال عزم و ایده‌های جدی برای پیشرفت استقلال دارد و امیدوارم این ایده‌هایی که دارند اجرایی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =