لطیفی: بدهی‌های استقلال به خاطر فساد برخی مدیران گذشته این تیم است

تهران- ایرنا- پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: بدهی‌های استقلال به واسطه سو مدیریت و فساد برخی از مدیران گذشته این باشگاه است که باید به آنها رسیدگی شود.

«علی لطیفی» روز سه‌شنبه و پس از ملاقات با «احمد سعادتمند» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی را با مدیرعامل جدیدی استقلال داشتیم و خواسته‌های هواداران را به اطلاع سعادتمند رساندیم.

 وی افزود: مدیران قبلی استقلال نیز از من دعوت کرده بودند با آنها جلسه برگزار کنم اما با توجه به اینکه به عملکرد آنها اعتماد و اعتقادی نداشتم به ملاقت‌ آنها نرفتم.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: بدهی‌های استقلال به واسطه سو مدیریت و فساد برخی از مدیران گذشته این تیم است. آنها اشتباهاتی انجام دادند که باید به آنها رسیدگی شود.

لطیفی تصریح کرد: باشگاه استقلال ظرفیت بالایی دارد و می‌توان با تدبیر و مدیریت درست این تیم را به بهترین شکل ممکن اداره کرد.

وی تاکید کرد: امیدوارم باشگاه استقلال هرچه سریعتر به بخش خصوصی واگذار شود تا بتواند به شکلی اصولی به حیات خود ادامه دهد.

 بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال هواداران زیادی دارد و آنها به حق انتظار دارند تیم محبوبشان در اوج بوده و بتواند همچون گذشته نه چندان دور، یکه تاز فوتبال ایران باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =