۲۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۴۶
کد خبرنگار: 2059
کد خبر: 83750202
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۸ میلیمتر باران در قوچان بارید

مشهد- ایرنا- بیشترین بارش‌های رگباری باران در خراسان رضوی از عصر روز گذشته تاکنون در قوچان با ۲۸ میلیمتر بارندگی گزارش شده است.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز سه شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: بر طبق  گزارش‌های رسیده از ایستگاه‌های هواشناسی استان طی این مدت در ۱۴ شهرستان باران باریده است‌.
زهرا آهنگرزاده افزود: پس از قوچان بیشترین بارش در شهرستان‌های درگز و تربت حیدریه به ترتیب با ۲۱ و ۲۰ میلیمتر گزارش شده است و میزان بارش گزارش شده طی این مدت در مشهد چهار میلیمتر بوده است.
وی ادامه داد: علاوه بر مناطق یاد شده بارش باران در شهرستان‌های چناران، سبزوار، نیشابور، کاشمر، گناباد، فریمان، جغتای، بردسکن، تایباد و کلات نیز گزارش شده است.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: این بارش‌ها که از ابتدای هفته جاری در استان آغاز شده تا فردا چهارشنبه همراه با کاهش دما، وزش باد و در نواحی جنوبی استان توام با رعد وبرق ادامه دارد.
آهنگر زاده افزود: از روز پنجشنبه هفته جاری سامانه بارشی دیگری به ویژه در نیمه جنوبی استان خراسان رضوی فعال خواهد شد.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به آغاز افزایش دمای  هوا از فردا در این استان گفت: بیشینه دمای امروز  مشهد ۹ درجه سلسیوس پیش بینی شده است که نسبت به روز گذشته چهار درجه کاهش دارد.
آهنگر زاده افزود: بیشینه دمای هوای فردای مشهد ۱۵ درجه پیش بینی شده است که تا پایان هفته جاری به تدریج افزایش می یابد.
وی ادامه داد: فریمان با کمینه دمای سه درجه سلسیوس و بردسکن با بیشینه دمای ۲۱ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستانهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
او اضافه کرد: بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان سرخس با سرعت ۶۵ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =