سیل کمک مردم در رزمایش کمک مومنانه سرازیر می‌شود

اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل گفت: به یاری خداوند متعال شاهد سیل کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم و مسوولان در اجرای رزمایش کمک مومنانه در استان خواهیم بود.

اکبر بهنامجو روز دوشنبه در نشست رزمایش کمک مومنانه اردبیل افزود: این رزمایش جهادی و مردمی بوده و برای ساماندهی کمک به نیازمندان در استان ضروری است.

وی بر الگوسازی و مردمی کردن این رزمایش که با نام مبارک یا صاحب الزمان (عج) متبرک و مزین شده ،تاکید کرد و گفت: تمامی نهادها، دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران، شهرداری‌ها، اصناف، کارخانه‌ها و نهادهای مردمی برای عملیاتی کردن رزمایش کمک مومنانه پای کار می‌آیند.

بهنامجو با تاکید بر برنامه‌ریزی و تقسیم کار برای عملیاتی کردن رزمایش کمک مومنانه افزود: با توجه به اینکه ماه نزول رحمت الهی ماه مبارک رمضان نیز نزدیک است باید از فیوضات این ماه رحمت الهی برای تحقق رزمایش کمک مومنانه به نحو احسن استفاده شود.

استاندار اردبیل با قدردانی از خدمات سپاه و بسیج در روزهای گذشته در حوزه‌های مختلف مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا در استان گفت: اردبیل در کشور جزو پنج استان برتر کشور در غربالگری قرارگرفت.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید تشریحکرد: استان اردبیل از همان ابتدای سال جدید گام‌های بلندی را در امر تحقق شعار سال جهش تولید برداشته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha