آمار روزانه تولید اقلام بهداشتی در سامانه هماهنگ ثبت شود

تهران- ایرنا- سرپرست امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: واحدهای تولید کننده اقلام بهداشتی و ضروری مقابله با ویروس کرونا، باید به صورت روزانه آمار تولید خود را در سامانه هماهنگ ثبت کنند.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران، حمیدرضا پورسعید افزود: آمار تولید محصولات بهداشتی به صورت روزانه باید در سامانه مدیریت فرآیند هماهنگ ستاد تسهیل سازمان صنایع( سامانه هماهنگ) ثبت شود.

وی ادامه داد: برخی از صنایع علاوه بر مبارزه با تحریم ها، با تغییر خطوط تولید محصولات مورد نیاز حوزه بهداشت و مبارزه با کرونا را تهیه می کنند که این موضوع جای تقدیر دارد.

وی با قدردانی از واحدهای صنعتی و تولیدی که در شرایط سخت اقتصادی تولید را ادامه می دهند، ادامه داد: تحقق شعار سال، نیاز به جهاد و ایثار دارد و تولید کنندگان پیشگامان عرصه جهاد و از خود گذشتگی هستند.

پورسعید گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی به منظور از سرگیری فعالیتهای خود باید با ثبت اطلاعات در سایت salamat.gov.ir و دریافت کد پیگیری و رعایت دستورات بهداشتی اقدام کنند.

وی تاکید کرد: رعایت کامل تصمیمات ستاد مقابله با بیماری کرونا در واحدهای تولیدی و صنعتی الزامی است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ تاکنون ۷۳ هزار و ۳۰۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، موارد فوت ناشی از این ویروس به ۴۵۸۵ نفر رسیده است.

همچنین از دیروز تا امروز ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۱۷ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =