آبفای البرز روزانه پنج هزار لیتر مواد ضدعفونی تولید می کند

کرج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آبفای استان البرز اعلام کرد که برای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا ، این شرکت روزانه پنج هزار لیتر مواد ضدعفونی تولید و بین سازمان ها ، ادارات ، نهادها و مردم توزیع می کند.

ذوالفقار مهدی زاده روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: امکانات و تجهیزات مناسب برای تولید این مواد ضدعفونی کننده در شرکت آبفای استان تامین شده و به روزانه پس از تولید در مناطق مختلف استان توزیع می شود.

وی افزود: با شیوع ویروس کرونا در استان البرزشرکت آبفا بلافاصله اقدامات لازم برای پیشگیری از این بیماری به عمل آورد و به صفوف دستگاه های خدمات رسان در عرصه مبارزه با کرونا پیوست.

مهدی زاده بیان داشت: موادضدعفونی کننده تولیدی شرکت آبفای البرز از نوع نمک طعام بوده که افزون بر خواص ضدویروسی و ضدمیکروبی در بخش های مختلف قابل استفاده است .

مدیرعامل شرکت آبفای استان البرز گفت : اکنون بخشی از مواد ضدعفونی کننده بیمارستان های استان در شرکت آبفا تامین می شود و آماده همکاری با تمام دستگاه های اجرایی هستیم .

وی ادامه داد: تمام تیم های آبرسان شرکت آبفای استان البرز پس از شیوع کرونا بلافاصله وارد عمل شدند و در حال خدمات رسانی به مردم و مجموعه های اداری هستند.

مدیرعامل شرکت آبفای استان البرز با اشاره به افزایش میزان مصرف آب در روزهای کرونایی از مردم خواست در کاهش مصرف آب همکاری کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha