بیش از ۵۴ هزار نفر البرزی در پویش قرآنی بهترین پناه شرکت کردند

کرج - ایرنا - مسوول دارالقرآن بسیج سپاه امام حسن مجتبی (ع)‌استان البرز گفت: بیش از ۵۴ هزار نفر از مردم این استان در پویش قرآنی «بهترین پناه» در ایام نوروز امسال شرکت کردند.

علی گلدوست روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این پویش قرآنی با شعار «با قرآن در خانه می مانیم» در فضای مجازی برگزار شد، افزود: این پویش به مدت ۲۱ روز از ابتدای نوروز تا روز نیمه شعبان در عناوینی همچون مسابقه نقاشی قرآنی، مفاهیم قرآنی با محوریت سوره فرقان، کتاب صراط ویژه متربیان حلقه صالحین آموزش و تربیت، قرآن بخوانید و جایزه بگیرید، آموزش و حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم برگزار شد.

وی با بیان اینکه این پویش قرآنی در ۱۰ عنوان برگزار شد، اظهار داشت: این پویش با همکاری مجموعه قرآنی شهرداری استان البرز با هدف توسعه ی فرهنگ و آرامش قرآنی و همچنین حمایت از پویش «در خانه می مانیم» برگزار شده است.

گلدوست به دیگر اقدامات درالقرآن بسیج استان اشاره کرد و تصریح کرد:  از ابتدای شیوع این بیماری ۳۰ گروه جهادی قرآنی با هدف جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح استان و در جهت عمل به منویات رهبری در خصوص بسیج ملی و یکپارچه مردم برای ریشه کنی این ویروس ایجاد شده است.

گلدوست گفت:از فعالیت های دیگر گروه های جهادی قرآنی که با انگیزه خدمت به مردم و کاهش دادن سطح ابتلاء به بیماری ایجاد شده اند، عملیات های میدانی اعم از ضدعفونی کردن معابر و اماکن و... در سطح استان البرز می باشد.

وی خاطر نشان کرد: بعد از ریشه کنی ویروس منحوس کرونا در کشور جشن شکرگذاری قرآنی برگزار خواهد شد و طی این مراسم از نفرات برتر هر رشته معرفی شده و با اهدای جوایز نفیس از نفرات برتر تقدیر خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha