۲ کارگاه تولید ماسک در فردیس راه اندازی شد

کرج-ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس گفت: در راستای مقابله با شیوع کرونا ۲ کارگاه تولید ماسک با همکاری حوزه های ۳۲۱ و۳۲۲ قرارگاه شهید بهشتی وقرارگاه امام رضا (ع) در فردیس راه اندازی شد.

سرهنگ احسان علیزاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  این ۲ گارگاه روزانه ۶ هزار ماسک تولید و بین مردم و ادارات توزیع می کنند.

وی بیان داشت : بسیج وسپاه شهرستان فردیس افزون بر مشارکت در تولید ماسک ، نقش موثری در شناسایی و کمک به  خانوارهای  آسیب پذیر دارند.

همچنین گروه های جهادی شهرستان فردیس شبانه اقدام به ضدعفونی معابر شهرستان فردیس می کنند.

فرمانده سپاه شهرستان فردیس گفت: به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید مرادی،  ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) و با همکاری مسجد المهدی (عج ) و قرارگاه مقابله با کرونای شهر مشکین دشت تعداد ۴۰۰ بسته نان لواش بین خانواده های کم بضاعت و صاحبان مشاغل آسیب دیده توزیع شد.

علیزاده ،یکی از ماموریت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را زدودن فقر و محرومیت از چهره جامعه عنوان کرد و افزود: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و باهدف حمایت از اقشار کم درآمد و آسیب‌پذیر سپاه پاسداران این بسته‌های غذایی را تهیه و توزیع کرده است.

وی با بیان اینکه بسیج و سپاه در حوزه‌های مختلف پای کار آمدهاند، گفت: یکی از فعالیت ها کمک به مردم نیازمند در مناطق محروم  و حاشیه شهر بوده است.

شهرستان ۷۰۰ هزار نفری فر دیس در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha