جشنواره رسانه و کرونا در زنجان برگزار می شود

زنجان - ایرنا - معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری جشنواره رسانه و کرونا در این استان خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۱۰ اردیبهشت امسال به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

ابراهیم قاسمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هدف از برگزاری این جشنواره را تقویت اطلاع رسانی و نیز قدردانی از تلاش های اصحاب رسانه در شرایط شیوع ویروس کرونا عنوان کرد و افزود: جشنواره رسانه و کرونا در پنج بخش خبر، تیتر، عکس، مصاحبه و گزارش برگزار می شود.

وی ادامه داد: آثاری در این جشنواره شرکت داده می شوند که در فاصله زمانی ابتدای اسفندماه ۹۸ تا ابتدای اردیبهشت سال جاری در یکی از نشریات محلی، خبرگزاری ها و پایگاه‌های خبری استان زنجان منتشر شده باشند.  

قاسمی با بیان اینکه از بین آثار رسیده در هر بخش، یک اثر به عنوان برگزیده انتخاب می شود، افزود: به برگزیدگان هر بخش، لوح سپاس و مبلغ ۲ میلیون ریال اهدا می شود.  

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۰ اردیبهشت امسال است، گفت: متقاضیان شرکت جشنواره می توانند آثار خود را از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره ۰۹۱۲۳۴۱۱۷۴۴ ارسال کنند.  

وی ادامه داد: هر شرکت کننده مجاز به ارسال حداکثر سه اثر به دبیرخانه جشنواره است.  

قاسمی یادآرو شد: جشنواره رسانه و کرونا به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان زنجان برگزار می شود.  

گفتنی است در زمان حاضر ۸۵ رسانه در استان زنجان مجوز فعالیت دارند.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha