توزیع سهمیه سوخت ادوات کشاورزی در زنجان الکترونیکی شد

زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: طرح توزیع الکترونیکی سوخت برای ادوات کشاورزی در این منطقه عملیاتی شد.

حمدالله حبیبی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح توزیع سوخت الکترونیکی به منظور توسعه و به روز رسانی فعالیت‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و توزیع بهینه فرآورده نفتگاز در بخش کشاورزی است.
وی یادآوری کرد: سهمیه نفتگاز ادوات کشاورزی با بهره گیری از فناوری‌های روز و با استفاده از زیرساخت کارت بانکی، به صورت الکترونیک انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: فعالان و متقاضیان سوخت بخش کشاورزی می‌توانند با ثبت نام در سامانه Newtejaratasan و معرفی کارت بانکی خود نسبت به ثبت درخواست و دریافت سوخت به صورت شارژ در کارت بانکی اقدام کنند.
حبیبی اظهار داشت: حدود ۲۰  هزار دستگاه ادوات کشاورزی در استان وجود دارد.
به گفته وی، سوخت مورد نیاز این تعداد ادوات کشاورزی در استان زنجان تامین شده و آماده توزیع است.
پیش از این نیز رییس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفته بود: همه ماشین‌های کشاورزی پلاک‌دار بدون مراجعه حضوری سوخت دریافت می‌کنند.
 کامبیز عباسی تاکید کرده بود: خوشبختانه تمامی ماشین‌های کشاورزی پلاک‌دار با بیش از ۲۸۰ هزار دستگاه تراکتور و کمباین بدون مراجعه حضوری و طی کردن مراحل دست و پا گیر اداری، سوخت دریافت می‌کنند.
وی یادآوری کرد ه بود: به منظور جلوگیری از اخلال در تولید، هم اکنون در خصوص ثبت و تایید درخواست سوخت ماشین‌های کشاورزی بدون پلاک، فارغ از سقف‌های اعلامی حوزه سوخت، ثبت نام شهرستانی تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری انجام می شود.
به گزارش ایرنا، استان زنجان ۱۰۰ جایگاه سوخت گیری فراورده های نفتی مایع و سی ان جی در سطح شهرها و جاده ها دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =