نشت اطلاعات داغ از رختکن پاریسی‌ها؛ «امباپه قبل از کرونا با رئال به توافق رسیده بود»

تهران- ایرنا- هافبک اسبق باشگاه پاری‌سن‌ژرمن ضمن اشاره به اینکه باشگاه رئال مادرید پیش از شیوع ویروس کرونا با تیم پاریسی به منظور انتقال «کیلین امباپه» به توافق رسیده بود، گفت که مرد فرانسوی در آینده‌ای نزدیک راهی سانتیاگو برنابئو خواهد شد.

به گفته «جروم روتن» ملحق شدن امباپه به رئال قطعی است و تنها زمان آن مشخص نیست.

وی مدعی شد که پیش از آغاز پاندمی کرونا ستاره فرانسوی آماده رفتن به مادرید بوده است.

انتقال امباپه به رئال مادرید همچنان سوژه داغ محافل فوتبالی است؛ جایی که «زین الدین زیدان» همواره از هم‌وطنش تمجید و نسبت به جذب وی ابراز تمایل کرده است.

مرد ۲۱ ساله پی‌اس‌جی که در سال ۲۰۱۷ و با قراردادی قرضی از موناکو راهی پاریس شد، تا سال ۲۰۲۲ با پاریسی‌ها قرارداد دارد اما با وجود تلاش‌های زیاد این باشگاه، امباپه آینده خود را در لوشامپیونه نمی‌بیند.

در این بین، روتن که در جریان حضور ۶ ساله‌اش در پاریس، ۲ عنوان قهرمانی را به همراه این تیم به دست آورد، گفت: از طریق منابع داخلی باشگاه می‌دانم که توافق انتقال امباپه به رئال تقریبا انجام شده بود.

وی افزود: اما با توجه به شرایطی که پیش آمده است، اطمینان دارم که حضور وی در رئال به تعویق خواهد افتاد. هیچ راهی وجود ندارد که امباپه قراردادش را با پی‌اس‌جی تمدید کند.

روتن تاکید کرد: آنها با هم توافق خواهند کرد زیرا پی‌اس‌جی قبول کرده است که در تابستان به او رضایت‌نامه بدهد. به اعتقاد من تنها بحث زمان رفتن او مطرح است.

پیش از تعلیق لوشامپیونه به علت شیوع کرونا، امباپه در ۳۰ بازی در مجموع رقابت‌ها ۱۸ گل به ثمر رسانده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =