۲۴ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۶
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 83747883
۰ نفر

برچسب‌ها

عامل قتل اعضای یک خانواده در رودبارجنوب بازداشت شد

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی وانقلاب شهرستان رودبار جنوب از بازداشت عامل قتل یک پیرمرد 70ساله و کودک خردسال رودباری خبر داد و گفت:برخورد دستگاه قضائی با مخلین نظم وامنیت عمومی سخت؛پشیمان کننده و بازدارنده خواهد بود.

به گزارش ایرنا، حامد عمرانی روز یکشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها افزود: پس از کسب گزارشی در آخرین ساعات از آخرین روز از سال 98مبنی بر تیراندازی مسلحانه در حومه شهر رودبار جنوب بلافاصله دادستانی رودبار جنوب به موضوع ورود و بازپرس ویژه قتل این دادسرا در محل حادثه حضور یافت.
وی ادامه داد: متاسفانه در این حادثه یک پیرمرد 70ساله(پدربزرگ خانواده) به همراه یک کودک خردسال به ضرب گلوله اسلحه کلاشینکف به قتل رسیدند و مادر ودیگر پسر خانواده به علت شدت جراحات به بیمارستان اعزام شدند که خوشبختانه حال عمومی آنها خوب گزارش شده است.
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان رودبار جنوب با بیان اینکه در همان ساعات اولیه حادثه دستورات قضایی لازم  برای شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه تلخ صادر شد، عنوان کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد قاتل از اقوام خانواده مقتول است و اختلافات خانوادگی و مالی علت و انگیزه این جنایت بوده است .
عمرانیادامه داد:در همان روزهای ایام عید نوروز و درراستای اجرای میثاق نامه عدالت وامنیت پایدار که از نوآوری های ارزشمند رئیس کل دادگستری استان کرمان است،چندین جلسه مشترک با سران طوایف و ریش سفیدان محلی برگزار شد و پیرو رایزنی های صورت گرفته صبح امروز قاتل خود را به دادستانی رودبار جنوب معرفی کرد و پس از اعتراف به بزه ارتکابی خود؛ راهی زندان شد.
دادستان رودبار جنوب به مخلین نظم و امنیت و مرتکبین جرائم مهم هشدار داد:دستگاه قضائی با قاطعیت تمام با افراد شرور برخورد می کند و اجازه جولان به احدی از آنها داده نخواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha