فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی ۳۳۳ هزار قلم کالای بهداشتی تولید کرد

مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی گفت: ۳۳۳ هزار قلم انواع کالای بهداشتی در آموزشگاه‌های زیر مجموعه این اداره‌ کل در استان تولید شده است.

افشین رحیمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اداره‌کل با تلاش جهادی خود و با همت بخش دولتی و آموزشگاه‌های آزاد استان خراسان رضوی موفق به تولید حدود ۳۳۳ هزار اقلام بهداشتی از ابتدای آغاز بحران کرونا تا به امروز شده است.

وی ادامه داد: اقلام بهداشتی تولید شده زیر نظر این اداره کل و در آموزشگاه‌های مذکور تعداد ۶ هزار گان محافظ (ویژه پزشکان و بیماران) و ۳۲۷ هزار ماسک بوده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی گفت: در این تلاش جمعی که در  ۲۰ شهرستان انجام می‌شود تعداد ۷۲ کارگاه و ۳۱۲ نفر  مشغول هستند.

رحیمی افزود: روند تولید اقلام بهداشتی یاد شده تا زمان نیاز و ضرورت همچنان ادامه دارد و این تولیدات تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با کمک "مجمع خیرین فنی و حرفه‌ای" خراسان رضوی انجام می‌شود. 

وی ادامه داد: همه کالاهای بهداشتی تولیدی در آموزشگاه‌های زیر مجموعه آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی بین بیمارستان‌ها و مراکز فعال بهداشتی - درمانی استان توزیع شده‌اند. 

۴۷ مرکز دولتی و ۸۷۸ آموزشگاه آزاد آموزش‌های فنی و حرفه ای در خراسان رضوی فعالیت دارند و پارسال ۲۵ میلیون و ۹۷۶ هزار و ۶۷۷ نفر-ساعت آموزش‌های فنی و مهارتی توسط این مراکز آموزشی به متقاضیان علاقه‌مند در استان ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی ارائه شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha