فراخوان معاون وزیر ورزش برای پیوستن به رزمایش همت جوانانه _ کمک مومنانه

تهران- ایرنا- معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از برگزاری رزمایش "همت جوانانه _ کمک مومنانه" به همت تشکل‌های جوانان سراسر کشور به منظور عمل به منویات مقام معظم رهبری برای کمک به نیازمندان و فقرا در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدمهدی تندگویان در فراخوانی با دعوت از همه جوانان کشور برای پیوستن به رزمایش "همت جوانانه _ کمک مومنانه" نوشت: "مقام معظم رهبری مدظله العالی: چه خوب است که رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود آید برای مواسات، همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا "

در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ایران اسلامی سرشار از جلوه‌های زیبایی از نوع‌دوستی، همدلی و خیرخواهی قرار دارد و در شرایطی که ویروس منحوس کرونا همچنان کسب وکار و زندگی و معیشت را تحت تأثیر قرار داده است، ایرانیان از هر قوم و نژادی و در هر سن و سالی خدمت‌رسانی مسئولانه را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده اند.

در چنین شرایطی سازمان‌های مردم نهاد جوانان نیز همراه و همسو با دیگر اقشار جامعه از زمان شروع ویروس ضمن حضور در مناطق محروم و آموزش نکات بهداشتی و ضدعفونی معابر عمومی و همچنین تولید مواد بهداشتی مورد نیاز کادر درمانی کشور، نشان دادند در بحران‌ها در خدمت جامعه بوده و نیازمندان را تنها نمی گذارند.

سخنان مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان ضمن آن‌که امید و انرژی مضاعفی به جوانان تزریق کرد همچون چراغ راهی مسیر آینده را هم برای سازمان‌های مردم نهاد جوانان روشن کرد. تاکید بر کمک‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر جامعه و راه‌اندازی یک رزمایش گسترده برای همدلی و کمک‌مومنانه به نیازمندان و فقرا، سازمان‌های مردم نهاد جوانان را بر آن داشت که در ادامه "پویش همدلی" جوانان که در جهت "شکست کرونا" در کشور آغاز شده بود، برای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری، در ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری رزمایش "همت جوانانه_ کمک مومنانه" کنند.

در این پویش همگانی مجمع جوانان ۳۱ استان کشور آمادگی خود را برای بهره‌برداری از ظرفیت خیرین و همت جوانان کشور در راستای انجام فرامین رهبری و هدایت و توزیع عادلانه کالاهای مورد نیاز نیازمندان اعلام می‌دارد و ضمن استمرار کمک‌رسانی به کادر بهداشت و درمان کشور دستگیری از نیازمندان در مناطق محروم را در اولویت قرار داده و تلاش خواهند کرد در ماه انفاق و ایثار به اقشار مستضعف جامعه خدمت کنند.

در این راستا از جوانانی که علاقمند هستند در رزمایش "همت جوانانه _ کمک مومنانه" مشارکت داشته باشند دعوت می شود جهت همکاری با مجمع جوانان استان خود در ارتباط باشند.
با همدلی و همراهی همه ایرانیان به مدد الهی و با همت جوانانه، کمک مومنانه، هرچه زودتر ویروس کرونا را شکست خواهیم داد و به امید خداوند متعال در پایان ماه بندگی و همزمان با عید سعید فطر بتوانیم جشن سلامتی را برگزار نماییم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =