چهار هزار و ۵۰۰ بسته حمایتی بین دانش‌آموزان نیازمند استان مرکزی توزیع شد

اراک - ایرنا - مسوول بسیج فرهنگیان سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: چهار هزار و ۵۰۰ بسته حمایتی و بهداشتی از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون بین خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند این استان توزیع شد.

سرهنگ پاسدار «رضا محمدگلی» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بسته‌های حمایتی و بهداشتی بسیج فرهنگیان شامل مواد غذایی و مواد ضدعفونی کننده شامل ماسک و الکل است.

وی ادامه داد: تشکیل ۱۶ گروه جهادی برای گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر، اماکن عمومی، جایگاه‌های سوخت و دستگاه‌های خودپرداز و توزیع ۵۰۰ بسته بهداشتی بین کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی از دیگر اقدامات بسیج فرهنگیان این استان در جریان شیوع ویروس کرونا است.

مسوول بسیج فرهنگیان سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: تجهیز هشت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای و کاردانش استان برای تولید ماسک و روپوش درمان، گندزدایی بیش از ۲۰ هزار کلاس درس و ۲ هزار و ۲۰۰ مدرسه از دیگر اقدامات این نهاد انقلابی در استان مرکزی است.

سرهنگ پاسدار محمدگلی بیان کرد: همکاری و هماهنگی موثر اداره کل آموزش و پرورش با بسیج فرهنگیان استان مرکزی باعث شده اقدامات چشمگیری در راستای مقابله با گسترش ویروس کرونا در این استان انجام شود که این مهم تا شکست کامل این ویروس ادامه خواهد داشت.

بیش از ۲۳۰ هزار و دانش آموز در ۲ هزار و ۲۰۰ مدرسه استان مرکزی به تحصیل اشتغال دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =