محموله بهداشتی «هدیه تهرانی» به بیمارستان مهاباد تحویل شد

مهاباد- ایرنا- «هدیه تهرانی» هنرپیشه سرشناس سینمای ایران یک محموله شامل اقلام بهداشتی مورد نیاز کادر درمانی به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال را به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اهدا کرد.

دبیر ستاد همیاری مردمی مهاباد روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بازیگر معروف سینمای کشورمان در یک اقدام خداپسندانه این محموله را که شامل اقلام بهداشتی شامل ماسک، دستکش، لباس و عینک است را به ستاد همیاری مردمی مهاباد هدیه داد تا تحویل بیمارستان این شهرستان شود.

حامد هدایت‌فر با اشاره به اینکه این محموله طی صورتجلسه تحویل داده شد، بیان کرد: خیران نیک اندیش از ابتدای شیوع بیماری کووید - ۱۹ در کشور در کنار مسوولان و کادر درمانی و پزشکی قرار گرفتند و کمک‌های بسیاری را در بخش‌های مختلف اهدا کردند. 

وی همچنین در خصوص اقدامات ستاد همیاری مردمی مهاباد گفت: تاکنون بیش از یک میلیارد و ۳۰ میلیون ریال توسط این ستاد جمع‌آوری شده که با تصمیم اعضای این مبلغ به صورت کارت‌های هدیه ۲، ۲.۵ و ۳ میلیون ریالی در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی افزود: کارت‌های هدیه از امروز بر اساس لیست تهیه‌شده با همکاری معتمدان، انجمن‌های خیریه و اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۲ هزار خانوار این شهرستان مستحق دریافت کمک‌های مردمی هستند، ادامه داد: برای تحویل کارت هدیه و حمایت مالی به کسانی که درخواست کمک می‌کنند، تحقیقات لازم انجام و در صورت مستحق بودن به آنان کمک خواهد شد.

شیوع کووید - 19 در سطح کشور و به دنبال آن کمبود اقلام بهداشتی و ملزومات پزشکی موجب شد تعداد زیادی از خیران از اقشار مختلف جامعه کمک‌های مالی و معنوی خود را به کادر درمانی و مردم هدیه کنند.  

همچنین در این مدت تمام فعالیت‌های اقتصادی، ساخت‌وساز، حمل ونقل، واحدهای صنفی، کارگران ساختمانی و دستفروشان و بخش زیادی از روزمرد بگیران با قطع شدن درآمدشان دچار مشکلات معیشتی شده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha