۲۴ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۹:۳۸
کد خبرنگار: 2588
کد خبر: 83747166
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز رزمایش کمک‌های مومنانه در مراغه

مراغه - ایرنا - رزمایش کمک‌های مومنانه با رمز «یا صاحب الزمان ادرکنی» و با حضور اقشار مختلف مردم و بسیجیان پایگاه های مقاومت بسیج در مراغه آغاز شد.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه روز یکشنبه در حاشیه آغاز این رزمایش در گفت و گو با ایرنا افزود: باید در اجرای فرامین رهبر انقلاب پیش قدم و پیشرو بوده و اولین لبیک گوی رهنمودهای ایشان در خدمات رسانی و ارتقای اجتماعی جامعه اسلامی باشیم.

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی با بیان اینکه سپاه جریان و نیرویی خدوم برای جامعه است افزود: در طول رزمایش کمک های مومنانه، همه در راستای  خدمت صادقانه به نیازمندان و  محرومان تلاش کنند.

وی ماه مبارک رمضان و شعبان را ماه کمک به مظلومان و محرومان عنوان و اضافه کرد: باید تلاش شود تا انفاق و کمک به هم نوعان،  اولویت کاری همه آحاد مردم قرار گیرد.

رشیدی با اشاره به آغاز رزمایش کمک های مومنانه در این شهرستان گفت: محور اصلی و عملیاتی این رزمایش، پایگاه محور و محله محور بودن آن بوده و تهیه بانک اطلاعاتی افراد نیازمند در حوزه استحفاظی پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج و نیز توزیع عادلانه کمک ها به نیازمندان در آن مورد توجه قرار می گیرد.

وی افزود: اولویت توزیع اقلام معیشتی در این رزمایش اجتماعی و فرهنگی، با افرادی است که شغل و معیشت خود را در اثر شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان از دست داده اند که باید مورد حمایت قرار گیرند.

وی ادامه داد: رزمایش کمک های مومنانه تا پایان ماه مبارک رمضان در مناطق مختلف این شهرستان ادامه خواهد یافت.

رشیدی گفت: تولید قدرت نرم برای نظام جمهوری اسلامی و نیز صیانت از کرامت انسانی از اهداف اصلی این رزمایش بوده و در آن باید آبروی اشخاص و خانواده های مورد حمایت، حفظ شده و با احترام از نیازمندان تکریم شود.

فرمانده سپاه مراغه تبدیل کردن تهدیدات ها به فرصت را از خصوصیات سپاه عنوان کرد و افزود: بزرگ ترین ویژگی سپاه و بسیج، ایجاد فرصت از دل تهدیدات بوده و از این رو باید تلاش شود تا جایگاه سپاه و نظام اسلامی در جامعه حفظ شود.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha