۲۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۹
کد خبرنگار: 2693
کد خبر: 83746599
۰ نفر

برچسب‌ها

هرمزگان بارانی می شود

بندرعباس- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: از اواخر وقت فردا یکشنبه تا پایان هفته جاری با ورود ۲ سامانه فعال بارشی، شاهد بارندگی در استان خواهیم یود.

کیانوش عارفی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: از اواخر وقت فردا یکشنبه و روز دوشنبه با مساعد شدن شرایط بارشی در هرمزگان بویژه در مناطق غربی استان رگبار باران، رعد وبرق و افزایش باد پیش بینی می‌شود.
وی بیان داشت: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری  نیز با تاثیر یک موج جنوبی در استان هرمزگان بویژه در مناطق غربی و شمالی احتمال رگبار باران و رعد وبرق و وزش باد نسبت شدید است.
معاون هواشناسی هرمزگان توصیه کرد: در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه با توجه به رگباری بودن بارش ها، از تردد در حاشیه رودخانه‌ها و رفتن به مناطق مرتفع خودداری شود.
عارفی ادامه داد: امروز شنبه نیز مناطق دریایی هرمزگان با افزایش باد جنوب شرقی مواج  بوده و توصیه می‌شود شناورهای سبک از رفت وآمدهای دریایی خودداری کنند.
وی یادآورشد: در بیشتر نقاط هرمزگان نیز امروز شنبه افزایش ابرناکی خواهیم داشت که البته شرایط بارشی مناسبی پیش بینی نمی‌شود.
این کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی نیز در هفته جاری بیشتر نقاط استان کاهش نسبی دما در طول روز پیش بینی می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =