۲۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۲۵
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 83746083
۰ نفر

برچسب‌ها

آتش‌سوزی خط لوله گاز در بویین‌زهرا مهار شد

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از مهار آتش‌سوزی ناشی از شکست خط لوله گاز در یکی از مناطق شهرستان بویین‌زهرا خبر داد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری افزود: روز گذشته و براثر بارش‌های شدید در سطح منطقه، به گروه امداد گازرسانی این شرکت در شهرستان بویین زهرا در خصوص نشتی و آتش سوزی یکی از خطوط لوله واقع در منطقه رودک اطلاع داده شد.

وی تصریح کرد: عوامل امدادی بلافاصله در محل حاضر و مشاهده کردند که یکی از خطوط لوله که از بستر حریم رودخانه در این منطقه گذشته براثر نشست نشی از طغیان رودخانه دچار شکستگی و حریق شده که بلافاصله عملیات مهار و ایمن سازی از سوی ماموران اعزامی به منطقه صورت گرفت.

این مسوول خاطرنشان کرد: با توجه به بهره‌مندی تنها ۱۰ مشترک از  این خط لوله و اینکه عملیات ایمن سازی باید با دقت فراوان به انجام برسد، ناچار به قطع شبکه گاز تا فروکش شدن طغیان رودخانه و بازسازی آن شدیم.

به گفته وی، با هماهنگی های صورت گرفته، چهار واحد پرورش مرغ و بوقلمون که از مشترکان گاز این خط بودند، برای ادامه فعالیت خود اقدام به استفاده از سوخت دوم خود کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha