مرکز فنی و حرفه‌ای دامغان خدمات امداد تلفنی ارایه می‌دهد

سمنان-ایرنا- رییس مرکز فنی و حرفه‌ای برادران شهرستان دامغان گفت: خدمات تلفنی و رفع مشکلات در حوزه‌های خودرو، نرم افزار کامپیوتر و تلفن‌های همراه در شرایط شیوع ویروس کرونا و تعطیلی واحدهای صنفی به مردم ارائه می‌شود.

مهدی زینتی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: طرح امداد تلفنی با توجه به تعطیلی واحدهای صنفی، قرنطینه خانگی و با هدف کاهش تردد در سطح شهر و رعایت نکات بهداشتی اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: این طرح هم‌زمان با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و از ۱۰ فروردین آغاز شده است و مربی حوزه کامپیوتر و مسوول کارگاه فناوری خودرو در این زمینه همکاری دارند.

زینتی اظهار داشت: مشاوره رایگان و رفع مشکلات خودرو توسط کارگاه فناوری خودرو مرکز، همه روزه غیر از روزهای تعطیل از ساعت ۸ الی ۱۴ انجام می‌شود. 

وی اضافه کرد: شهروندان و کارآموزان برای سرویس، عیب یابی خودرو و استفاده از نکات مشاوره‌ای، می‌توانند با همایون ترابی،مربی حوزه خودرو مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران دامغان به شماره ۰۹۱۹۲۳۱۸۸۳۵ تماس بگیرند. 

زینتی رفع مشکلات حوزه فناوری اطلاعات را از دیگر خدمات این مرکز دانست و تصریح کرد: باتوجه به حضور مردم در منازل و استفاده آن‌ها از کامپیوتر، لپتاپ و دیگر وسایل الکترونیک، مشاوره رایگان و رفع مشکلات نرم افزاری نیز در دستور کار مرکز قرار دارد. 

وی افزود: افراد می‌تواند در زمینه مشاوره خدمات کامپیوتر و تلفن‌همراه با محمد صرفی، مربی حوزه کامپیوتر مرکز به شماره ۰۹۱۹۵۴۹۰۰۴۹ تماس بگیرند.

زینتی خاطرنشان کرد: تمامی این خدمات به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه به منظور رفاه حال شهروندان انجام می‌شود. 

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران دامغان گفت: در کنار خدمات مشاوره‌ای به مردم، طبق یک طرح استانی از طریق فضای مجازی کانال تکنولوژی و مهارت، آموزش های مجازی به صورت رایگان نیز ارائه می‌شود.

مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای برادران دامغان به همت ۲۴ کارمند فعال، ۱۲ مربی باتجربه و ۲۰ استادکار مهارتی در ۱۰ کارگاه آموزشی فعالیت می کند که در این کارگاه ها آموزش ۹۵ حرفه ارایه می‌شود.

در استان سمنان بالغ بر ۶۰۰ حرفه در ۱۸ مرکز ثابت و شعبه های آموزش فنی و حرفه ای در حال آموزش است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =