وزارت بهداشت:همه واحدهای صنفی برای ادامه فعالیت باید درسامانه سلامت ثبت نام کنند

تهران - ایرنا - معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: همه واحدهای صنفی دولتی و خصوصی از پالایشگاه و کارخانه گرفته تا نانوایی، برای فعالیت خود باید در سامانه سلامت ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، «محسن فرهادی» در گفت و گویی افزود: حدود 81 راهنما در سایت مرکز سلامت بارگذاری شده است و با ثبت نام صاحبان کسب و کار در سامانه یاد شده، پیامکی حاوی لینک دستورالعمل مربوط به محیط آنها به شماره تلفنی که ذکر کرده اند، ارسال می شود.

وی توضیح داد که  پس از ارسال پیامک صاحبان واحدهای صنفی در 6 گروه مختلف دستورالعمل های مربوطه را دانلود و پس از مطاله باید آن را به مورد اجرا بگذارند.

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت تصریح کرد: تمام واحدهای صنفی دولتی و غیر دولتی پس از ثبت نام در این سامانه کد و مجوزخود را دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه ثبت نام همه واحدهای صنفی که فعالیت آنها ممنوع بوده و یا مجوز فعالیت داشتند در این سامانه ضروری است، گفت: صاحبان صنوف باید اطلاعات صحیح صنف خود را ارائه دهند در غیر این صورت از فعالیت واحدهای صنفی که اطلاعات مغایری بدهند جلوگیری خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha