تحقق مدیریت جهادی در بنیاد مسکن لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اقدامات مطلوبی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان صورت گرفته که انتظار می‌رود با تقویت این روند، پرونده ساخت و ساز در واحدهای سیلزده استان به زودی بسته شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی شامگاه پنجشنبه در دیدار با کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان بیان کرد: تاسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی بعنوان اولین نهادانقلابی اجرایی به فاصله ۱۰ روز پس از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به فرمان معمارکبیر انقلاب اسلامی برگرفته از آینده نگری و تفکری ژرف است که در مسیر رضایت پروردگار و خدمت به مردم قرار داشت. 

وی تصریح کرد: پس از وقوع سیل اسفند و آسیب دیدن برخی  مناطق شهری و روستایی در لرستان، بنیاد مسکن به عنوان دستگاه متخصص در امر بازسازی مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی بلافاصله حضور یافت و عملیات ترمیم و بازسازی مناطق را به عهده گرفت.

وی عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان در بازسازی مناطق سیل زده استان را مطلوب عنوان کرد و افزود: احداث دیواره ساحلی پلدختر توسط این  نهاد از وقوع مجدد سیلی ویرانگر در اسفندماه سال گذشته در پلدختر پیشگیری و موجبات آرامش خاطر مردم این شهر را فراهم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =