تبریک فیفا و ای‌اف‌سی به «نبی» با ارسال نامه‌هایی جداگانه به فدراسیون فوتبال

تهران- ایرنا- فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) و کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) با ارسال نامه‌هایی جداگانه، انتصاب «مهدی محمدنبی» را به سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال ایران تبریک گفتند.

هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال روز دوشنبه هفته جاری با برگزاری جلسه‌ای مهدی محمدنبی را به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال انتخاب کرد.

بدنبال این انتصاب، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران ضمن تبریک دبیرکلی نبی بر حمایت کنفدراسیون از فدراسیون فوتبال و کمک به توسعه فوتبال در ایران تاکید کرد.

در بخشی از نامه داتو ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون آمده است:

بدینوسیله مراتب تبریک خود را به شما ابراز نموده و اطمیان داریم که جنابعالی در این مسوولیت جدید با انرژی و شور و اشتیاق زیاد برای توسعه فوتبال در جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهید کرد. 

اطمینان داشته باشید که AFC به حمایت خود از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و هرگونه کمک مورد نیاز برای توسعه فوتبال در ایران ادامه خواهد داد.

این در حالی است که  ورون موسنگواومبا، رییس عالی فدراسیون‌های عضو فیفا نیز با ارسال نامه‌ای جداگانه ضمن انتقال تبریک صمیمانه فیفا به نبی، نسبت به ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال ایران تحت هدایت وی ابراز اشتیاق کرد.

در بخشی از نامه رییس عالی فدراسیون‌های عضو فیفا نیز می‌خوانیم:

مشتاقانه منتظر همکاری با جنابعالی برای توسعه و پیشرفت فوتبال جمهوری اسلامی ایران هستم. 

در پایان اعلام می‌دارم اطمینان داشته باشید که مدیریت فیفا به حمایت خود از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به اهداف تعیین شده و تقویت هرچه بیشتر همکاری‌های موجود، ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha