روزانه ۱۱۰۰ عدد اقلام بهداشتی در کارگاه‌های خانگی استان مرکزی تولید می‌شود

اراک - ایرنا - مسئول کارگروه بانوان کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: روزانه یک‌هزار و ۱۰۰عدد اقلام بهداشتی ماسک و بالش بیمارستانی در کارگاه‌های خانگی این استان تولید و توزیع می‌شود.

«راضیه مجاوری» روز پنجشنبه در بازدید از کارگاه‌های خانگی تولید ماسک در اراک، افزود: فعالیت کمیته بانوان کنگره شهدای استان مرکزی در راستای مقابله با گسترش ویروس کرونا در قالب سه قرارگاه سازماندهی شده و تولید روزانه آن‌ها یکهزار عدد است.

وی ادامه داد: ۱۸ کارگاه خانگی با مدیریت سه قرارگاه در نقاط مختلف استان مرکزی تجهیز شده که در هر یک از این کارگاه‌ها ۲۰ تا ۳۰ نفر به‌صورت رایگان فعالان نکنند.

مسئول کارگروه بانوان کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی بیان کرد: روزانه ۱۰۰ بالش بیمارستانی نیز در کارگاه‌های این کمیته تولید و در مراکز درمانی استان توزیع می‌شود.

مجاوری اظهار داشت: کیفیت و جنس ماسک‌های تولیدی بر اساس استاندارد وزارت بهداشت است و بعد از تولید با دستگاه استریل و بسته شده و به دست مخاطبان خود می‌رسد، ضمن اینکه این ماسک ها قابل شستشو و چندبار مصرف هستند.

بیش از ۴۵۰ گروه جهادی زیر نظر بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha