۲۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۴۶
کد خبرنگار: 2581
کد خبر: 83744811
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه انتظامی پنجشنبه گلستان

گنبدکاووس - ایرنا - دستگیری سارق ساختمان در مینودشت، کشف ۲ کیلو و ۵۰ گرم تریاک در گنبدکاووس و یک تن چوب قاچاق در آزادشهر، دستگیری عامل توزیع قرص‌های غیرمجاز در گمیشان و پلمب ۲۳ واحد متخلف در کردکوی از مهمترین اخبار کوتاه انتظامی روز پنجشنبه گلستان است.

جانشین فرمانده انتظامی کردکوی از پلمب ۲۳ واحد صنفی متخلف در راستای اجرای طرح کاهش انتقال زنجیره بیماری کرونا خبر داد و گفت: ماموران انتظامی با اجرای طرح مشترک با کارشناسان صنعت، معدن و تجارت و شبکه بهداشت شهرستان در ۴۸ ساعت گذشته این واحدها را پلمب کردند.

**

فرمانده انتظامی گمیشان اعلام کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر توزیع قرص‌های غیرمجاز در یک واحد صنفی، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ عباس یاورزاده افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی در محل حاضر و هزار و ۱۳۰ عدد قرص غیرمجاز را کشف کردند.

**

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: ماموران انتظامی شهرستان حین گشت زنی به یک دستگاه نیسان مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ سید داوود حسینی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو یک تن چوب جنگلی قاچاق کشف کردند.

**

فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر شهرستان حین گشت زنی در یکی از خیابان‌ها گنبدن به یک دستگاه خودرو سمند مشکوک شدند و آن را متوقف کردند که در بازرسی از این خودرو ۲ کیلو و ۵۰ گرم تریاک کشف و ۲ متهم در این رابطه دستگیر شدند.

**

جانشین فرمانده انتظامی بندرترکمن گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت غیرقانونی شبکه تبادل ارز دیجیتال بیت کوین در یک واحد مسکونی مطلع شدند و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستورکار قرار دادند.

سرهنگ مهدی مهدوی نیا افزود: ماموران در بازرسی از این منزل ۴ دستگاه ماینر را کشف کردند.

**

فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری سارق ساختمان‌های نیمه کاره با ۲۰ فقره سرقت در مینودشت خبر داد و گفت: به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد از ساختمان‌های نیمه کار و انباری‌ها در این شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سردار روح الامین قاسمی افزود: کارآگاهان پلیس با انجام گشت‌های نامحسوس در محدوده وقوع سرقت‌ها موفق به شناسایی و دستگیری سارق شدند که متهم در تحقیقات پلیس به ۲۰ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کار اعتراف کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha