شورای شهر مشهد مصیبت وارده بر تولیت آستان قدس رضوی را تسلیت گفت

مشهد- ایرنا- شورای اسلامی شهر مشهد در پیامی روز پنجشنبه درگذشت خواهر حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی را تسلیت گفت.

در این پیام که روز پنجشنبه نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: حضرت آقای حجت‌الاسلام مروی، تولیت معزز آستان قدس رضوی عروج آسمانی خواهر بزرگوار حضرتعالی که در مقام تسلیم اراده الهی به آسایش ابدی رسیده و انشالله در مسیر بهشت برین از شفاعت امام غریب و پناه غریبان حضرت امام رضا(ع) بهره مند خواهند بود را خدمت حضرتعالی و خانواده محترم بزرگوارتان تسلیت عرض می‌کنیم.

شهردار مشهد نیز در پیامی درگذشت خواهر تولیت آستان قدس رضوی را تسلیت گفت.

در پیام محمد رضا کلایی آمده است: فقدان همشیره مکرمه‌تان را به محضر حضرتعالی و آن خاندان محترم تسلیت عرض نموده و از درگاه باریتعالی برای ایشان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

همچنین امروز حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی و محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز در پیام های جداگانه ای درگذشت خواهر حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی را تسلیت گفتند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =