سعید آقاخانی از مردم به عنوان مخاطبان این اثر عذرخواهی کرد

تهران - ایرنا - سعید آقاخانی کارگردان مجموعه تلویزیونی «نون خ» که بنا بود فصل دوم این سریال از شامگاه بیستم فروردین ماه از طریق آنتن شبکه یک سیما پخش شود اما به دلایلی این مهم در موعد مقرر صورت نگرفت؛‌ از مردم به عنوان مخاطبان این اثر عذرخواهی کرد.

پیش از این و از طریق تیزرهای تبلیغی سریال «نون خ» در هفته جاری معین شده بود تا فصل دوم این سریال در آستانه نیمه شعبان در شامگاه چهارشنبه (۲۰ فروردین‌ماه) از طریق شبکه یک سیما روی آنتن رود. اما روابط عمومی معاونت سیما تنها دقایقی پیش از آغاز پخش این سریال اعلام کرد «شبکه یک سیما به مناسبت نیمه شعبان فیلم سینمایی «زندانی‌ها» را به جای «نون خ» پخش می‌کند.»

در پی این تصمیم، سعید آقاخانی - کارگردان و بازیگر سریال «نون خ» - درباره علت پخش نشدن اولین قسمت از فصل جدید این مجموعه، ضمن عذرخواهی از مردم در صفحه شخصی خود در اینستاگرام این چنین توضیح داد: ضمن عذرخواهی از مردم عزیزی که امشب منتظر دیدن نون خ بودند، اعلام می‌کنم مشکلاتی برای پخش این سریال وجود داشت، که البته فنی و مربوط به ما نبوده‌است. ولی به هر حال قول دادند مشکلات فردا  مرتفع و کار پخش شود.

بر این اساس،‌ قسمت نخست مجموعه طنز «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی امشب - پنجشنبه ۲۱ فروردین ماه - از طریق آنتن شبکه یک سیما پخش خواهد شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =