هزینه جشن‌های نیمه شعبان در سیرجان صرف کمک به نیازمندان شد

کرمان - ایرنا - امام جمعه سیرجان گفت: هزینه برگزاری آیین جشن‌های نیمه شعبان توسط بنیاد مهدویت سیرجان و حوزه علمیه مفیدیه این شهر صرف خرید اقلام حمایتی و غذایی برای نیازمندان شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محمود حسینی روز پنجشنبه در حاشیه توزیع بسته های غذایی و سبدهای حمایتی بین نیازمندان افزود: با توجه به شرایط پیش آمده برای ایران اسلامی و برنامه های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بیش از ۲۰۰ سبد حمایتی و غذایی با هزینه ۷۰۰ میلیون ریال با کمک خیرین در قالب جشن های مهدویت تهیه و بسته بندی شد و در اختیار نیازمندان و مستمندان سیرجانی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: همچنین هزینه جشن ها و برگزاری مراسم میلاد حضرت امام زمان (عج) نیمه شعبان در شهرستان سیرجان صرف خرید اقلام خوراکی و آذوقه شده و با اهدا به نیازمند و اقشار ضعیف جامعه، قلب مطهر و نازنین حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) را راضی و خشنود کرده و با این اقدام ارزشمند زمینه شادی و انبساط خاطر افراد کم برخوردار جامعه را فراهم کردند.

امام جمعه سیرجان تصریح کرد: اقلام توزیع شده بین نیازمندان در سیرجان شامل گوشت گرم، برنج و رغن و حبوبات و دیگر مایحتاج غذایی بود که امروز به میمنت میلاد حضرتش توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =