۲۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۱
کد خبرنگار: 906
کد خبر: 83744507
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار مرکزی: امنیت سرمایه زیربنایی نظام اسلامی است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی روز پنجشنبه با صدور پیامی ضمن تبریک جشن نیمه شعبان، امنیت را سرمایه زیربنایی کشور عنوان کرد که به بهترین شکل در سایه درایت هوشمندانه عوامل امنیتی و انتظامی به‌ویژه سربازان گمنان امام زمان(عج) حاصل شده است.

سید «علی آقازاده» در بخشی از این پیام که نسخه‌ای از آن روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آورده است: جشن نیمه شعبان با نام سربازان گمنام امام زمان(عج) در هم تنیده و این روز گرامی را به همه دلسوزان بی‌توقع و متعهدی که با دلاوری و شایستگی خود ارکان نظام اسلامی را مستحکم نگه‌داشته و ایثارگرانه از آرمان‌های نظام اسلامی پاسداری می‌کنند، تبریک می‌گوییم.

وی عنوان کرده است: امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون شهیدان و فداکاری ایثارگران و تلاش قابل تحسین سربازان گمنام امام زمان(عج) است که با مبارزه بی‌امان با ترفندهای دشمنان اسلام، پاسداری از کیان ایران اسلامی را سرلوحه کار خود قرار داده و  امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان آورده‌اند.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از این پیام عنوان کرده است: مردم بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی قدر سربازان گمنام امام زمان (عج) را می‌دانند.

آقازاده در بخش پایانی این پیام افزوده است: سربازان گمنام امام زمان (عج) و تمامی ارکان امنیتی و انتظامی نظام اسلامی سرمایه ارزشمند کشور هستند و این جشن فرخنده را به آنان تبریک گفته و ارزوی عزتمندی و سربلندی آنان و جمهوری اسلامی را دارم.

نیمه شعبان در تقویم کشور با عنوان روز سربازان گمنام نامگذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =