رئیس جمهوری درگذشت همشیره حجت‌الاسلام والمسلمین مروی را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری در پیامی درگذشت همشیره مکرمه حجت‌الاسلام و المسلمین احمد مروی را تسلیت گفت و از درگاه ایزدمنان برای آن فقیده سعیده غفران و رضوان الهی مسالت کرد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در پیامی درگذشت همشیره مکرمه حجت‏ الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی را تسلیت گفت.

در پیام رییس جمهوری خطاب به حجت‏ الاسلام والمسلمین احمد مروی آمده است: درگذشت همشیره مکرمه، موجب تالم و تاثر خاطر شد.

رییس جمهوری در این پیام افزود: اینجانب با ابراز همدردی، مصیبت وارده را به شما، بیت مکرم و عموم بستگان معزز تسلیت می گویم و از درگاه ایزدمنان برای آن فقیده سعیده غفران و رضوان الهی و برای حضرت عالی صبر، سلامتی و بقای عمر، مسالت دارم.

پیام تسلیت معاون اول رئیس جمهوری 

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری نیز در پیامی به حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی، درگذشت خواهر وی را تسلیت گفت.

در پیام جهانگیری آمده است: خبر درگذشت خواهر مکرمه تان موجب تاسف و تاثر گردید.

این مصیبت را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت می‌گویم و از خداوند بزرگ برای آن مرحومه غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

پیام تسلیت رئیس مجلس شورای اسلامی

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت همشیره حجت الاسلام و المسلیمن احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت رییس مجلس شورای اسلامی خطاب به تولیت آستان قدس رضوی آمده است: درگذشت ‌همشیره مکرمه‌تان را به جنابعالی و اهل بیت معزز  تسلیت گفته، از درگاه خداوند متعال برای آن فقیده سعیده، رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌کنم.

پیام تسلیت رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)

محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز در پیامی درگذشت همشیره حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی را تسلیت گفت. 

در این پیام آمده است: ضایعه درگذشت بانوی مومنه و همشیره مکرمه تان موجب تاسف و تألم گردید.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به جنابعالی و بستگان داغدار، از درگاه خداوند متعال برای آن فقیده سعیده آمرزش و رحمت واسعه الهی، برای بازماندگان معزز اجر و صبر و برای حضرتعالی عزت و سلامتی از درگاه احدیت مسألت دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =