میلاد امام زمان (عج) نویدبخش عدالت برای آزادی‌خواهان جهان است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: میلاد منجی موعود حضرت مهدی (عج) نویدبخش عدالت، امید و صلح برای عدالت‌طلبان و آزادی‌خواهان جهان است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، محمدجواد فدائی در پیامی نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت و افزود: میلاد منجی موعود حضرت مهدی (عج) نویدبخش عدالت، امید و صلح برای عدالت طلبان و آزادی خواهان در جهان است و این ایام که به هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری گردیده، تاکید بر تلاش این سربازان برای تامین امنیت، عدالت و امید و آرامش در جامعه است و از مجاهدت های مومنانه و مخلصانه این عزیزان در تامین امنیت استان و کشور که زیربنای توسعه است تقدیر می کنم.

وی خاطر نشان کرد: نیمه شعبان امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در خانه می مانیم و جشن های نیمه شعبان را در خانه برگزار می کنیم تا ضمن کاهش زنجیره انتقال کرونا ویروس، قدردان تلاش حافظان سلامت باشیم. 

استاندار کرمان، ماه شعبان و بویژه میلاد امام زمان (عج) را فرصتی برای انس بیشتر با خداوند و خواندن دعاهای وارده از ائمه معصومین (ع) و تدبر در آنها دانست تا به مدد الهی، همراهی مردم و تلاش کادر بهداشت و درمان بر بیماری کرونا ویروس فائق آییم.

فدائی اظهار داشت: فرارسیدن زادروز مسعود یگانه منجی عالم بشریت، حضرت حجت بن الحسن العسکری (عج) را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رئیس جمهوری و مردم شریف ایران اسلامی بویژه مردم نجیب استان کرمان و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را به سختکوشان وزارت اطلاعات، به ویژه مدیران و کارکنان محترم اداره کل اطلاعات در استان کرمان تبریک عرض نموده، از درگاه پروردگار عدالت گستر، تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) و سرافرازی مسلمانان و مستضعفین جهان و اقتدار و سربلندی بیش از پیش کشور عزیزمان ایران را مسئلت دارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =