امنیت عمومی کشور مرهون سربازان گمنام امام زمان(عج) است

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: امنیت و آسایش عمومی در کشور مرهون نقش‌آفرینی و حضور متعهدانه سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

آیت الله «قربانعلی دری نجف‌آبادی» روز پنجشنبه در گفت و گو با  ایرنا افزود: وزارت اطلاعات از بدو پیروزی انقلاب اسلامی با فداکاری، پای نهادن در صحنه‌های خطیر پاسداری از آسایش و امنیت جامعه و نگاه تیزبین همواره توطئه‌های بدخواهان امنیت کشوررا ، نقش در بالاترین سطح در امنیت و افزایش همبستگی و سلامت جامعه کوشیده است.
وی ادامه داد: امنیت و ثبات  با ارزش‌ترین سرمایه مادی و معنوی ایران اسلامی است که از سوی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی به‌خصوص سربازان گمنام امام زمان (عج) در کشور تامین شده است.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی در عین حال که درکانون ناامنی ها و در مرکز شرارت‌های استکبار جهانی، صهیونیست ها و آل سعود قرار دارد ولی امنیت کامل در آن حکمفرما است که این مهم با رشادت‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) محقق شده است. 
آیت الله دری نجف‌آبادی اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در کشاکش بحران های مختلف امنیتی جز به رضایت خداوند در تامین امنیت مردم ایران و عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمی‌اندیشند و در این راه متعالی از تقدیم جان عزیز خویش دریغ ندارند. 
وی گفت: هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) فرصتی برای بازخوانی نقش ممتاز مردان و زنانی است که با سلاح ایمان و بصیرت، از بدو تشکیل انقلاب اسلامی تاکنون صدها توطئه کوچک و بزرگ را خنثی کرده و همواره در کنار امام راحل و مقام معظم رهبری پاسدار کیان ایران اسلامی بوده‌اند. 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: امنیت و آرامش، زیر ساخت و مقدمه اعتلای کشور در تمام زمینه ها است و در جامعه ای بدون این زیر ساخت ها و چتر امنیتی، پیشرفت اقتصادی و فرهنگی حاصل نمی شود.  
۱۵ شعبان سالروز تولد امام زمان (عج) با عنوان روز سربازان گمنام آن حضرت نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =