۲۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۹:۲۶
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 83744317
۰ نفر

برچسب‌ها

بازگشت به چرخه تولید ۲۰  واحد صنعتی در بروجرد

بروجرد ـ ایرنا ـ معاون برنامه ریزی و اقتصادی فرمانداری بروجرد گفت: ۲۰ کارگاه تولیدی که به دلیل مشکلاتی مالی تحت مالکیت بانک‌ها قرار گرفته‌اند در سال جاری به چرخه تولید باز می گردند.

احمد گودرزیان روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در راستای تحقق شعار جهش تولید  ۲۰ واحد تولیدی ،صنعتی که به دلیل قرار گرفتن در مالکیت بانکها  غیرفعال شده اند  در این شهرستان احیا خواهند شد.

وی اظهار داشت: پارسال نیز ۲۰  واحد صنعتی راکد این شهرستان در راستای تحقق شعار رونق تولید احیا شد.

گودرزیان افزود: از جمله این واحدها که زمینه اشتغال بیش از ۱۶۰ نفر را فراهم کرده  کارخانه زمان کار، جلوگیری از تعطیلی زاگرس خودرو و تولید ۱۲۰دستگاه خودرو، کاشی جم ،، کارخانه پلاستیک سازی و کارتن سازی بودند.

وی با بیان اینکه در سال ۹۹ نیز پیگیری و اقدامات لازم برای احیای ۲۰ واحد صنعتی راکد انجام می شود گفت : از جمله این کارخانه ها، احیای سامان کاشی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه نساجی و حمایت لازم از این واحدها که یک برند در کشور بشمار می روند می باشد.

رئیس اداره برنامه ریزی و اقتصاد فرمانداری بروجرد اضافه کرد: تلاش شده تا با احیا واحدهای راکد که درسالهای اخیربا مشکلاتی مواجه شده اند ضمن احیا این واحدها در زمینه جهش تولید  و اشتغال مجدد کارگران اقدامات لازم را انجام دهد.
به گفته وی سیاست جدید فرمانداری بروجرد رفع مشکلات واحدهای صنعتی بزرگ این شهرستان که درسال های اخیر دچار رکود و تعطیلی شده اند و به زودی تدابیر لازم برای احیا کارخانه ها و سنگبریهای صورت خواهد گرفت.
شهرستان  بروجرد دارای ۵۶۰ واحد تولیدی بزرگ، متوسط و کوچک است که  از این تعداد ۲۶۰ واحد فعال، ۱۱۵ واحد نیمه فعال و ۱۸۵ واحد راکد است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =