بازگشت به شرایط عادی در گرو مشارکت فعال مردم است

بجنورد- ایرنا - استاندار خراسان شمالی اعلام کرد: کنترل کامل بیماری کرونا و بازگشت سریع‌تر به شرایط عادی زندگی و رونق کسب و کارها در گرو مشارکت فعال مردم است.

محمدعلی شجاعی، چهارشنبه شب با صدور پیامی به مناسبت زادروز فرخنده منجلی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، ضمن تبریک ویژه این عید و هفته سلامت به اعضای نظام بهداشت و درمان، نوشت: از یکایک مردم استان می خواهم با رعایت ضوابط بهداشتی و مشارکت در طرح های غربالگری و فاصله گذاری اجتماعی، به شکست قاطع این ویروس مهلک یاری کنند.

وی افزوده است: جای خوشوقتی است که به پشتوانه زیرساخت های ایجاد شده در ایران اسلامی، نیروی انسانی توانمند و فداکار نظام بهداشت و درمان در استان و همدلی مردم و مسوولان توانسته ایم تبعات شیوع ویروس کرونا را تا این مرحله تا حد مقدور کنترل کنیم که یقینا این امر مهم جز با همکاری گسترده مردم و مشارکت آنان در طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدودسازی تجمعات و یاری رساندن به بخش بهداشت و درمان و راه اندازی پویش های مهربانی و دستگیری از نیازمندان، میسر نمی شد.

استاندار خراسان شمالی در این پیام با تبریک فرارسیدن نیمه شعبان، عید منتظران موعود عدالت گستر و روز جهانی مستضعفان، به یکایک مردمان صبور، نیک اندیش و تلاشگر استان خراسان شمالی، آورده است: امروز در شرایطی به سر می بریم که برقراری عدالت اجتماعی و مبارزه با مظاهر ظلم و بی عدالتی به یک مطالبه عمومی گیتی شمول بدل شده است و جهانیان خسته و آزرده از مکاتب فکری غیرالهی، بیش از همیشه در جست و جوی این گوهر تابناک برآمده اند.  
شجاعی ابراز امیدواری کرده است که با گام نهادن در مسیر اصلاح بیش از پیش امور و تزکیه خود و تعالی به جامعه ای صالح، مقدمات ظهور مصلح کل فراهم آمده و پرچم این انقلاب به  دست صاحب اصلی آن، حضرت مهدی (عج) برسد و جهان از عدل و داد آکنده شود.
وی با قدردانی از یکایک مدافعان سلامت عمومی جامعه که نیروهای نظامی، بسیجی، هلال احمر و دیگر تلاشگران این عرصه را دربر می گیرد؛ بار دیگر یاد و خاطره شهید جامعه سلامت استان دکتر وحید یحیوی را گرامی داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =