۲۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان ماکو توزیع شد

ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه ماکو گفت: به همت پاسداران و بسیجیان این شهرستان، ۲۰۰ بسته غذایی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

سرهنگ مهدی غفاری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بسته‌های غذایی به سبب شیوع ویروس کرونا در اختیار خانواده‌هایی که دچار مشکل معیشتی شده‌اند، قرار گرفته‌ است.

وی با بیان اینکه ارزش هر بسته غذایی سه میلیون ریال است، افزود: این بسته‌ها همزمان با میلاد حضرت مهدی (عج) و توسط پایگاه‌های شهری و روستایی در این شهرستان توزیع شد.

وی اضافه کرد: امیدواریم با همدلی و همیاری و رعایت مسائل بهداشتی، بیماری کرونا را شکست داده و مشکلات را پشت سر بگذاریم.

فرمانده سپاه ماکو همچنین با تاکید بر اینکه بیش از ۱۸۰ هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده از اولین روز اجرای رزمایش دفاع بیولوژیکی تاکنون مصرف شده است، افزود: کلیه اماکن و معابر روستایی و شهری در طول این ایام گندزدایی شد.

سرهنگ غفاری گفت: در اجرای این طرح تاکنون ۸۰۰ نفر همگام با نیروهای سپاه در پاکسازی و ضدعفونی معابر و اماکن شهرستان شرکت داشتند.

وی همچنین از اعزام تیم‌های جهادی به مناطق مرزی و غربالگری بیش از ۲۵۰ نفر از روستاییان این شهرستان خبر داد و افزود: این جهادگران سلامت در منطقه صفر مرزی «بورالان» جهت پایش و غربالگری خانه به خانه و آموزش چهره به چهره نکات بهداشتی نیز حضور یافتند.

ماکو یکی از شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی است.

با شیوع ویروس کرونا در کشورمان جهت مبارزه با این بیماری باید با خانه ماندن باید به جنگ این بیماری رفت که همین امر موجب بروز مشکل معیشتی در اقشار کم‌درآمد شده‌است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha