۲۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۱
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 83744067
۱ نفر

برچسب‌ها

بانوی ۸۲ ساله میبدی،کرونا را تسلیم اراده خود کرد

یزد- ایرنا- مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد گفت: یک بانوی ۸۲ ساله با وجود دارا بودن همه عوامل خطر و زمینه‌ای کرونا و مبتلا شدن به این بیماری و بستری ۲۷ روزه در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان، عمری دوباره یافت و با بهبودی به آغوش خانواده برگشت.

ذبیح الله برجسته عصر روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : این خانم  با سابقه ابتلا به بیماری‌های زمینه‌ای دیابت، فشارخون و  مشکلات قلبی در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۸ با علائم  بیماری کرونا و کاهش سطح هوشیاری در اورژانس بیمارستان میبد پذیرش و بستری شد.

وی ادامه داد: نتایج آزمایش وی نیز در تاریخ ۱۶ اسفند کرونای مثبت اعلام گردید.

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد اضافه کرد : بیمار یاد شده که به دلیل وخامت حال  به بخش Icu انتقال یافته بود پس از ۲۲ روز به سر بردن در وضعیت کُما هوشیاری خود را  به دست آورد.

وی گفت : این بیمار در روز ۱۳ فروردین به بخش داخلی منتقل شد و پس از چند روز مراقبت در این بخش ، امروز ۲۰ فروردین ۹۹ با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص و به آغوش خانواده خود بازگشت.

پرسنل بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد از زمان شیوع تا به حال با خدمت رسانی به بیماران کرونایی در بیمارستان و همچنین کنترل وضعیت درمانی تعدادی از بیماران مرخص شده با همکاری با نیروهای داوطلب بسیجی ، جهادی  و هلال احمر در نقاهتگاه‌های دایر شده فعالیت دارند .

چه بسا پرستاران ، پزشکان و پرسنل در این مرکز درمانی و دیگر مراکز درمانی در سطح کشور شبانه روز مشغول خدمت‌رسانی به بیماران هستند که زحمات آنها ستودنی و قابل تقدیر است.

مرکز شهرستان ۱۰۵هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =