تولید ۱۳۰ هزار شیلد محافظ کرونا توسط شرکت دانش بنیان

تهران - ایرنا - یک شرکت فناوران پزشکی مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران موفق به تولید بیش از ۱۳۰ هزار عدد شیلد محافظ برای کادر درمانی و مدافعان سلامت کشور در یک ماه گذشته شد.

دانشگاه علم و صنعت ایران امروز چهارشنبه اعلام کرد که تولید این محصول با حمایت و سرمایه‌گذاری شرکت دانش بنیان هیرمند و صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر دانشگاه صورت پذیرفته است. این محصول که نمونه داخلی آن برای نخستین بار توسط شرکت رایبد علم و صنعت تولید شده، در اختیار کادر درمانی بیمارستان‌­های شهر تهران و کلان‌شهرهای دیگر قرار گرفته است.

شرکت رایبد برنامه توسعه تولید این محصول به میزان ۲۵۰ هزار عدد را تا انتهای اردیبهشت سال ۹۹ در دستور کار خود قرارداده است.
این شرکت دانش بنیان یکی از شرکت‌های فعال مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران است که سرنگ اینفلیتور را نیز تولید کرده است.

شرکت سرمایه گذاری دانش بنیان هیرمند و صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر دانشگاه علم و صنعت ایران در سال جهش تولید، آمادگی دارد از همه دانشگاهیان علم و صنعت ایران که قابلیت تولید محصولات مورد نیاز جامعه را دارند، حمایت کند.

به گزارش ایرنا، تاکنون ۶۴ هزار و ۵۸۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۳۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، فوت ناشی از این ویروس در کشور به سه هزار و ۸۷۲ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =