۲۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۴
کد خبرنگار: 1434
کد خبر: 83744000
۰ نفر

برچسب‌ها

فرهنگ مهدویت روحیه مبارزه با زورگویان را زنده نگه می‌دارد

بوشهر - ایرنا - امام جمعه دیر استان بوشهر گفت: فرهنگ مهدویت امید به مبارزه با زورگویی و زورگویان را در دل منتظران زنده نگه می‌دارد که باید این فرهنگ در جامعه جهانی ترویج شود.

امام جمعه بندر دیر روز چهارشنبه در این ارتباط افزود: بهه عقیده مسلمانان در نیمه شعبان شخصیتی به دنیا می‌آید که عدالت گستری می‌کند و کاخ ستمگران را نابود و صلح و امنیت در جهان برقرار خواهد کرد.

حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: منتظران آن حضرت با خودسازی و هماهنگ کردن خود با اهداف امام زمان که همان عدالت گستری و صلح جهانی است هماهنگ کرده و در اصلاح جامعه و دگر سازی ایفای نقش کنند.

امام جمعه بندر دیر ضمن رد برداشت انحرافی از مهدویت که ما هیچ وظیفه‌ای در دوران غیبت نداریم، گفت: منتظر امام زمان باید همچون امام عصر صالح باشد و در حد توان در اصلاح جامعه بکوشد.

وی بیان کرد: در عصر امام راحل با رهبری انقلاب بزرگ خود به این مهم اقدام و برای ظهور امام زمان زمینه سازی کرد و  شهیدان هشت سال دفاع مقدس، مدافع حرم بویژه سردار شهید سلیمانی از منتظران راستین امام زمان بودند.

حسینی گفت: بعد از امام راحل، خلف صالح آن مقام معظم رهبری که سکان داری انقلاب اسلامی برعهده دارند در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان را به زمینه سازی ظهور امام زمان توصیه فرمودند.

وی افزود: کسانی که امروز در مقابل ویروس کرونا جان در طبق اخلاص گذاشته‌اند و با این ویروس منحوس مبارزه می‌کنند این ها در شمار یاران امام زمان محسوب خواهند شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =