ساعات کاری ادارات استان مرکزی در هفته آتی اعلام شد

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی ساعات کاری ادارات استان در هفته آتی را اعلام کرد و گفت: زمان حضور کارمندان در دستگاههای اجرایی و خدماتی بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله کرونا است.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری مرکزی، سید «علی آقازاده» افزود: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، ساعات کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی کشور در هفته آینده از ساعت ۷ صبح تا ۱۴ عصر تعیین شده و این رویه در استان مرکزی نیز لازم الاجراست.

وی بیان کرد: بنابر مصوبه قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی با توجه به تعطیلی روز پنجشنبه در تهران و با توجه به اعمال بهینه پروتکل‌های رفت و آمد، پیشنهاد شد تا ساعات کاری ادارات استان از ساعت۸ صبح تا ۱۳ تعیین شود.

استاندار مرکزی ادامه داد: با توجه به تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا و پیشگیری از خلل در ارایه خدمات به شهروندان، ساعات کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در هفته آینده نیز طبق روال کلی کشور است. 

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان، بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و شیوع ویروس کرونا در این استان پس از استان قم در اول اسفندماه سال ۹۸ در شهر اراک به ثبت رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =